Přístrojová Péče – studiofigura.cz

Přístrojová péče

V zóně přístrojové péče se postaráme o Vaši tvář, dekolt, tělo a ruce. Naše inovativní přístroje se zaměřují na vyhlazení a omlazení pokožky tváře a celého těla. Také pomáhají odstranit přebytečný tuk, tvarují tělo a vyhlazují celulitidu.

Vakuová radiofrekvence

1490 Kč.Doba trvání: 30 min

Neinvazivní metoda pro hubnutí a redukci celulitidy, kombinující RF lifting a masáže s pulzačním vakuem. Zpevňuje pokožku, redukuje celulitidu a podkožní tuk, zpevňuje hýždě a tvaruje tělo.

Radiofrekvence zahřívá pokožku do hlubších vrstev, kde stimuluje buňky k vytváření kolagenového a elastanového vlákna. Ošetření vyhlazuje a zpevňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, zlepšuje tón pleti, eliminuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Po RF liftingu je pleť rozjasněnější, pružnější a viditelně omlazená.

RF lifting na tělo

1490 Kč.Doba trvání: 30 min

Radiofrekvence zahřívá pokožku do hlubších vrstev, kde stimuluje buňky k vytváření kolagenového a elastanového vlákna. Ošetření vyhlazuje a zpevňuje pokožku na těle a na tváři. Nejlepší přístrojová péče pro ochablou a povolenou kůži. Po RF liftingu je pleť rozjasněnější, pružná a viditelně omlazená.

Ultrazvuková kavitace

1490 Kč.Doba trvání: 30 min

Neinvazivní přístrojová péče, která pomáhá zbavit se přebytečného tělesného tuku. Kolísání ultrazvukových vln má mikromasážní účinek na pokožku a působí na odstraňování tuků v místech, kde se ho těžko zbavuje dietou nebo cvičením. Jedná se o efektivní způsob hubnutí. Péče nevyžaduje zotavování ani pobyt doma, po péči není cítit bolest a povrch pokožky zůstává nepoškozený.

Lipolaser

690 Kč.Doba trvání: 30 min

Vysoce intenzivní světelný výboj, který rozkládá přebytečný tuk v mělkých vrstvách pokožky. Energie laserového paprsku zmenšuje velikost tukové buňky. Tato metoda má za následek znatelné zmenšení obvodu částí těla. Ošetření je neinvazivní a bezbolestné. Stimuluje redukci tuku, celulitidy, viditelně vyhlazuje pokožku a zlepšuje metabolický proces.

Neinvazivní přístrojová péče, která pomáhá zbavit se přebytečného tělesného tuku. Kolísání ultrazvukových vln má mikromasážní účinek na pokožku a působí na odstraňování tuků v místech, kde se ho těžko zbavuje dietou nebo cvičením. Jedná se o efektivní způsob hubnutí. Použití vakua přispívá k prokrvení pokožky, která poskytuje zvýšenou dávku kyslíku, nezbytnou pro přirozenou stimulaci spalování tuků a stimulaci redukce celulitidy. Vakuum také připravuje pokožku na lepší průnik ultrazvukových vln. Péče nevyžaduje zotavování ani pobyt doma, po péči není cítit bolest…

Vakuová-mechanická masáž, obohacená o radiofrekvenční a infračervené vlny. Napomáhá mobilizovat všechny procesy potřebné k přirozené stimulaci spalování tuků, boji proti celulitidě, dělá pokožku měkkou, pružnou, obnovuje a vyhlazuje strie, tvaruje tělo.

Vakuová-mechanická masáž, obohacená o radiofrekvenční a infračervené vlny. Při přístrojové péči o obličej se používá proti otokům a váčkům pod očima. Tvaruje kontury obličeje. Dělá pokožku měkkou, pružnou, obnovuje a vyhlazuje.

Vakuová-mechanická masáž, obohacená o radiofrekvenční a infračervené vlny. Při přístrojové péči o obličej se používá proti otokům a váčkům pod očima. Tvaruje kontury obličeje. Dělá pokožku měkkou, pružnou, obnovuje a vyhlazuje.