Příběhy úspěchu – studiofigura.cz

Šárka Kazarová

Na váze jsem přes karanténu nabrala 15 kilo. Dlouho jsem nemohla najít správnou cestu jak zhubnout. Zkoušela jsem dietology, cvičení ve fitku s trenérem i bez, ale nic mě nebavilo a žádnou změnu jsem na sobě nezpozorovala. Díky přístupu týmu Studio Figura, se mi povedlo konečně shodit přebytečných 15 kilo! Kouzelné cvičící přístroje mi pomohly při cvičení spálit více kalorií, než na klasických strojích v posilovně. S tím, že jsem začala rychle ztrácet kilogramy, jsem měla problémy s povislou pokožkou. Využila jsem služeb lipolaseru a RF liftingu, díky nim jsem nejen urychlila proces hubnutí, ale má pokožka se nadzvedla a zpevnila!

Helena Manová

Kupovala jsem dárkový poukaz od Studio Figura pro svou kamarádku. Při návštěvě studia se mi tam natolik líbilo, že jsem se rozhodla docházet také. Teď jsem tam stálým zákazníkem a chodíme s kamarádkou společně. Obě dvě jsme nadšené z milého a profesionálního přístupu personálu, příjemné atmosféry a krásného prostředí studia!

Adéla Vaněk

Vždycky jsem chodila do posilovny a cvičila s osobním trenérem, nebylo to pro mě ale příjemné, styděla jsem se a měla pocit, že na mě pořád někdo kouká. Proto jsem přemýšlela o nějakém místě, které by bylo více diskrétnějšíí a dostávalo by se mi individuálnějšího přístupu. Vzhledem k tomu, že Studio Figura je určeno výhradně pro ženy, konečně cvičím na útulném místě s příjemnou atmosférou. Dokonce jsem zde našla novou kamarádku, se kterou jsem se seznámila při cvičení na Roll shaperu. :)

Tereza Tichá

Jsem hodně zaneprázdněná a nemám pro sebe dostatek času, jsem pořád v práci, nebo běhám kolem dětí. Uvědomuji si však, že už nejsem mladá jako kdysi a potřebu čas a péči věnovat i sama sobě. Dlouho jsem hledala nějaké studio, kde by měli vše potřebné na jednom místě. A konečně jsem to našla! Studio Figura je naprosto ideální místo, kde si mohu zacvičit, dojít si na svou oblíbenou endomasáž a zároveň si odpočinout na lymfodrenáži. Studio nabízí i péči o obličej, takže teď už nemusím běhat po městě a ztrácet čas v zácpách. Jsem nad míru spokojena!

Alžběta Pokorná

Nikdy jsem neměla problém s nadbytečnou váhou, od malička jsem byla spíše štíhlejší postavy, za to s celulitidou bojuji celý život. V letních měsících jsem se styděla obléknout si kraťasy, či krátkou sukni a raději jsem se potila v kalhotách. Řekla jsem si, že je potřeba s tím začít něco dělat a začala jsem docházet do Studia Figura. Byla jsem nadšená tak milým personálem a jejich ochotou mi pomoci. Slečna kosmetička mi při konzultaci poradila, jak s boji proti celulitidě pomoci cvičení a různých kosmetologických přístrojů. Docházím k nim už přes měsíc a je to skvělé! Cítím, že je pokožka napnutější, pevnější a celulitida se výrazně zmenšila. Studio doporučuji všem ženám, které se chtějí cítit sebevědomě a zdravě!

Zdena Malá

Během těhotenství jsem nabrala 25kg. Po porodu jsem měla velké problémy vrátit se zpět na svou původní váhu, byla jsem demotivovaná a frustrovaná, že už nikdy nebudu štíhlá jako předtím. Hledala jsem všechny možné diety, hubnoucí výzvy, detoxy. Při hledání jsem narazila na stránky Studio Figura, kde jsem zahlédla kosmetologické přístroje pro tvarování postavy a problémy s povislou a ochablou kůží. Dlouho jsem neváhala a zavolala, ještě ten den jsem byla pozvána na konzultaci, kde mi kosmetička vše skvěle vysvětlila a navrhla plán přímo pro mé potřeby. Je to skvělé, nikdy jsem nevěřila, že je možné za tak krátkou dobu vidět rozdíly! Jsem nadšená, bříško už se zmenšuje a já se cítím opět sebevědomě!

Jana Nováková

Jelikož mám sedavé zaměstnání, po několika hodinách sezení mi začínají otýkat nohy a s pohybem to také není žádná sláva. Dlouhou dobu jsem hledala nějaké místo, kde bych se nemusela stydět docházet cvičit, kolem posiloven a fitness center jsem chodila obloukem, jelikož jsem moc stydlivá cvičit před desítkami lidí. Před několika měsíci jsem si ale všimla, že naproti mé kanceláře otevřeli nové studio pro tvarování postavy pro ženy, a to bylo něco pro mě. Od té doby jsem si Studio Figura zamilovala, nejenže si tam skvěle zacvičím, nebo zarelaxuju například během obědové pauzy, ale mají zde i přístroje, které odplavují z těla toxiny. Takže sbohem přebytečná kila a oteklé nohy!