Cvičící zóna – studiofigura.cz

Cvičící zóna

V naší cvičící zóně si můžete zacvičit na speciálních cvičících strojích obohacených o zkrášlující prvky, jako jsou: infračervené světlo, vakuum, kolagenové lampy, ionizační systém, zeštíhlující sérum, teplé a studené prostředí. Takže, nejenom že při cvičení hubnete a zpevňujete postavu, ale také se Vám zpevní a vyhladí pokožka a snižuje viditelnost celulitidy.

Vacu shaper

390 Kč.Doba trvání: 30 min

Uzavřený běžecký pás v kapsli, která vytváří podtlak. Ve srovnání s tradičním aerobním tréninkem vyvíjíte čtyřikrát větší námahu, tím pádem dochází k rychlejšímu spalování tuků a kalorií. Cvičení se zaměřuje na spodní části těla (břicho, hýždě a stehna), které se díky podtlaku prokrvují a tím dochází k rychlejšímu spalování a redukci celulitidy. Hubnete tedy ve spodních partiích a ne v oblasti prsou.

Roll shaper

250 - 490 Kč.Doba trvání: 30-60 min

Při cvičení dochází k mechanické masáži pomocí otáčejících se dřevěných válečků. Díky osmnácti cvičícím pozicím, dochází ke stimulaci lymfatického systému celého těla. Tím pádem dochází k redukci celulitidy, stimulaci svalů, tvarování postavy, krevního oběhu, detoxikaci organismu a posílení imunity. Zařízení je obohaceno infračerveným světlem, které zahřívá pokožku do hloubky 2 cm a urychluje spalování. Dále podporuje uvolnění endorfinů – hormonu štěstí, jímž se zlepšuje spánek a relaxace.

Swan infra shaper

390 Kč.Doba trvání: 30 min

Jedná se o zařízení pro komplexní formování postavy a inovativní kombinaci čtyř složek. Eliptického otočného kola - inovativní aerobní vytrvalostní trénink, který zapojuje svaly celého těla. Kolagenového světla – stimuluje produkci kolagenu, zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Infračerveného světla - zahřívá pokožku do hloubky, urychluje metabolismus a spalování tuku. Ionizačního systému – imituje ionty nejvíce podobné těm, které produkuje příroda, posiluje imunitu a zlepšuje náladu.

Tulip thermo climber

320 - 450 Kč.Doba trvání: 15 - 30 min

Trénink je založen na svalové práci především v oblasti nohou a hýždí pomocí tréninkových schodů. Cvičení je doprovázeno střídáním teplého a studeného prostředí, díky kterému organismus rychleji spaluje. O kvalitu pokožky se postará infračervené světlo spolu se speciálním zeštíhlujícím sérem. Celkově tedy dochází k redukci celulitidy, rychlejšímu spalování tuku, tvarování postavy, zlepšení fyzické kondice, posílení imunity, vyhlazení pokožky.

Měsíční členství do cvičící zóny

5 880 KčDoba trvání: Měsíc od zakoupení

Měsíční členství ve cvičící zóně obsahuje: Úvodní konzultace a poradenství se specialisty, možnost zacvičit si na jakémkoli stroji v cvičící zóně (vacu shaper, roll shaper, swan infra shaper, tulip thermo climber). Cvičení na strojích je neomezené, je ale nutné se dopředu objednat.